Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-04-23 12:54:43

Başkan Büyükkılıç'a tebrik ziyaretleri sürüyor

Başkan Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamı’nda kamu yöneticileri ile sivil toplum teşkilatı temsilcileri ve vatandaşları makamında ağırlıyor.

Bu kapsamda Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Yıldırım ve heyeti, Alperen Ocakları İl Başkanı Mustafa Dirimen ve parti teşkilatı üyeleri, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sibel Livdumlu, İller Bankası Bölge Müdürü Sönmez Ata, Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ve yönetimi, Oto Galericiler Sitesi Başkanı Metin Tuzcuoğlu ve oda yönetimi, Tapu Kadastro Bölge Müdürü Mustafa Çetinkaya ve heyeti, SGK İl Müdürü Mustafa Türkoğlu, Dr. Memduh Büyükkılıç’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Tapu Kadastro Bölge Müdürü Mustafa Çetinkaya, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı yeniden belediye başkanı olarak seçilmesinden dolayı tebrik ederek Büyükkılıç’a, milattan önce 7. yüzyıldan kalma alım satım sözleşmesinin, Mardin ve Irak’tan çıkarılan ilk kadastro belgesinin replikası ile Osmanlı zamanında önemli işlerde 3 devlet görevlisinin bir araya gelerek 3 parçadan oluşan mührü hediye etti. 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sibel Livdumlu da Başkan Büyükkılıç’a tebriklerini iletirken, Büyükşehir Kütüphanesi envanterine eklenmek üzere 2 ciltlik ‘Türklerde Çevre ve Şehircilik’ adlı kitabı hediye etti.

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Yıldırım ise Büyükkılıç’a yeniden belediye başkanı seçilmesinden dolayı tebriklerini ileterek, kurum bakımındaki çocuklar tarafından hazırlanan tabloyu hediye etti.

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ve yönetimi ile Oto Galericiler Sitesi Başkanı Metin Tuzcuoğlu ve oda yönetimi de Başkan Büyükkılıç’a tebriklerini ileterek, başarılı ve bereketli bir 5 yıl temennisinde bulundu.

Alperen Ocakları İl Başkanı Mustafa Dirimen ve parti teşkilatı üyeleri, İller Bankası Bölge Müdürü Sönmez Ata ve SGK İl Müdürü Mustafa Türkoğlu da Büyükkılıç’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 nigdeajans.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.